Jesteś tutaj: Zakładka z województwami Mazowieckie Zadaszenia tarasów Kielce

Zadaszenia tarasów Kielce

Zadaszenie tarasu stanowi ważną część z domem a również naturalnym otoczeniem. Taras wystawiony na działanie słońca umożliwia stały kontakt ze słońcem przez cały rok. Osłonięty charakter tarasu umożliwia na posadzenie roślin doniczkowych oraz ogrodowych. Zadaszenie tarasu jest wykorzystane do osłony przestrzeni mieszkalnej. Pozwala to zapewnić bilans energetyczny i zmniejszyć utraty ciepła. Profesjonalny projekt zadaszenia tarasu sprawia, że każdy dom wygląda interesująco a wszyscy mieszkańcy mogą raczyć się dużym komfortem.

Zadaszenia tarasów Kielce

Tarasy drewniane Kielce

W przypadku jeśli poszukujesz miejsca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, budowa tarasu jest świetnym wyborem. To zarówno miejsce do postawienia mebli na spotkania towarzyskie. Taras drewniany to istotny element wyglądu budynku. Jeśli został sprawnie dopasowany, spełnia rolę uzupełnienia części budynku, takich jak drzwi czy okna. Nasza firma oferuje elementy, oraz buduje tarasy drewniane na terenie Kielce i pobliskich terenów.

Galeria zdjęć

Zadaszenia tarasów Kielce

Wiaty garażowe w Kielcach

O plusach wychodzących z garażowania pojazdu nie musimy nikogo przekonywać. Zadaszone miejsce dla samochodu pozwoli utrzymać go w jak najlepszym stanie a także oszczędzi czas, szczególnie w zimowe dni. Ten komfort jest łatwy do osiągnięcia - wystarczą wiaty samochodowe w Kielcach, które bez problemu można postawić na każdej posesji.

Architekturadrewna.pl

Zadaszenia tarasów Kielce

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 502-325-306

artdrew.biuro@gmail.com

lub uzupełnij formulrz kontaktowy i zapytaj o nasze usługi w Kielcach

Tarasy Kielce

Tarasy mogą być wykorzystywane tak samo w domach wiekowych, jak i nowoczesnych. Najczęściej budulcem przeznaczonym do projektu jest sapeli lub modrzew syberyjski, cumaru albo bangkirai. Którykolwiek z tych gatunków charakteryzuje się doskonałą rezystancją na niestabilną pogodę. Odmienny typ ma indywidualny kolor, który możemy wybrać do swoich upodobań oraz wyglądu zewnętrznego domu. Wszyscy wiedzą, że spędzanie czasu na łonie natury wpływa na samopoczucie oraz zapewnia lepszą jakość życia.

Zadaszenia tarasów Kielce

Carport Kielce

Carporty wykonane są z drewna klejonego. Technologia ta pozwala na zwiększenie wytrzymałości i stabilności. Carporty mogą być zrobione z mniejszymi przekrojami belek co umożliwia otrzymanie większej optycznej lekkości. Równie wysoką lekkość zapewnia także budowa z drewna klejonego.

Zadaszenia tarasów Kielce
Zadaszenia tarasów Kielce

Ogródek restauracyjny Kielce

Ogródki takie to trafny sposób na stworzenie dodatkowej powierzchni lokalu, którą można użyć w cieplejszych porach roku. Dzięki przemyślanemu projektowi ogródka, możemy z niego wygodnie korzystać przez cały rok. Wykonywane przez nas projekty mogą być wykonywane zarówno w nowo powstałych, jak i w budynkach. Bary, restauracje i hotele również mogą skorzystać z zagospodarowania ogródków jak i tarasów, żeby powiększyć powierzchnię użytkową i sprawić je atrakcyjnymi dla klientów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Art-Drew
Zbigniew Sochacki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: +48 502 325 306

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadzwoń:502 325 306 Zadzwoń do nas