Jesteś tutaj: Zakładka z województwami Mazowieckie Zadaszenia tarasów Warszawa

Zadaszenia tarasów Warszawa

Obudowa tarasu jest nieodzowną częścią domu oraz najbliższym otoczeniem. Taras przy budynku pozwala na bezpośredni kontakt z promieniami słońca przez pełny rok. Chroniony stan tarasu umożliwia na hodowanie roślin doniczkowych i ogrodowych. Zadaszenie tarasu jest też używane do osłony przestrzeni mieszkalnej. Umożliwia to wspomóc bilans energetyczny oraz zredukować straty ciepła. Profesjonalny projekt zadaszenia tarasu sprawia, że każdy dom wygląda pięknie a dzięki temu jego mieszkańcy mogą raczyć się wysokim komfortem.

Zadaszenia tarasów Warszawa

Wiaty garażowe w Warszawie

O plusach wychodzących z garażowania pojazdu nie należy nikogo przekonywać. Zadaszone miejsce dla samochodu zapewni utrzymanie go w zadowalającym stanie i oszczędzi czas, zwłaszcza w zimowe dni. Ten komfort jest prosty do zdobycia - wystarczą wiaty samochodowe w Warszawie, które bezproblemowo można postawić na każdej posesji.

Warszawa - nasze prace

Carport Warszawa

Stworzone są drewna klejonego. Technologia ta pozwala na polepszenie odporności i stabilności. Struktury te mogą być stworzone z mniejszymi przekrojami belek co umożliwia uzyskanie lepszej wizualnej lekkości. Równie wysoką lekkość umożliwia też konstrukcja z drewna klejonego.

Zadaszenia tarasów Warszawa
Architekturadrewna.pl

Zadaszenia tarasów Warszawa

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 502-325-306

artdrew.biuro@gmail.com

lub uzupełnij formulrz kontaktowy i zapytaj o nasze usługi w Warszawie

Zadaszenia tarasów Warszawa

Tarasy drewniane Warszawa

Jeśli poszukujesz miejsca do spędzania ciepłych dni na świeżym powietrzu, taras drewniany okazuje się idealnym wyborem. To również miejsce do postawienia mebli na spotkania towarzyskie. Taras drewniany to ważny element prezentacji zewnętrznej budynku. Jeśli został sprawnie dopasowany, działa jako uzupełnienie części konstrukcji, takich jak drzwi czy okna. Nasza firma oferuje elementy, a także wykonuje tarasy drewniane na terenie Warszawa oraz pobliskich terenów.

Tarasy Warszawa

Tarasy są używane równie często w domach klasycznych, jak i nowoczesnych. Prawie zawsze materiałem przeznaczonym do projektu jest sapeli lub modrzew syberyjski, cumaru albo bangkirai. Wszystie z tych gatunków cechuje się wyśmienitą rezystancją na różne warunki atmosferyczne. Odmienny rodzaj ma indywidualny kolor, więc taras możemy wybrać do swoich gustów oraz wyglądu domu. Doskonale wiadomo, że spędzanie czasu na łonie natury dobrze działa na samopoczucie i zapewnia lepszą jakość życia.

Zadaszenia tarasów Warszawa
Zadaszenia tarasów Warszawa

Ogródek restauracyjny Warszawa

Ogródek restauracyjny to świetny wybór pozwalający na powiększenie powierzchni restauracji, którą dowolnie możemy użyć w cieplejsze dni. Poprzez to, że projekt ogródka jest przemyślany, możemy z niego wygodnie korzystać całorocznie. Projekty naszej firmy mogą być wykonywane w nowych budynkach, jak i w istniejących budynkach. Bary, restauracje i hotele równie dobrze mogą skorzystać z zagospodarowania ogródków i tarasów, żeby powiększyć przestrzeń a co za tym idzie uczynić je bardziej atrakcyjnymi.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Art-Drew
Zbigniew Sochacki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: +48 502 325 306

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadzwoń:502 325 306 Zadzwoń do nas