Jesteś tutaj: Zakładka z województwami Mazowieckie Zadaszenia tarasów Otwock

Zadaszenia tarasów Otwock

Zadaszenie tarasu jest nieodzowną częścią domu a również najbliższym otoczeniem. Taras przy budynku umożliwia stały kontakt ze słońcem przez okrągły rok. Osłonięty stan tarasu pozwala na hodowanie roślin doniczkowych a także ogrodowych. Zadaszenie tarasu jest też stworzone do ochrony przestrzeni mieszkalnej. Umożliwia to wspomóc bilans energetyczny oraz zredukować straty ciepła. Profesjonalny projekt zadaszenia tarasu powoduje, że każdy dom wygląda dobrze. Dzięki temu jego mieszkańcy są w stanie raczyć się niezwykłym komfortem.

Carport Otwock

Carporty wykonane są z drewna klejonego. Technologia ta pozwala na zwiększenie wytrzymałości i stabilności. Struktury te mogą być stworzone o mniejszych przekrojach belek co umożliwia otrzymanie większej optycznej lekkości. Równie wysoką lekkość umożliwia również konstrukcja z drewna klejonego.

Zadaszenia tarasów Otwock

Otwock - realizacje

Tarasy Otwock

Tarasy są stosowane tak samo w domach wiekowych, jak i nowoczesnych. Zazwyczaj drewnem przeznaczonym do projektu są sapeli lub modrzew syberyjski, cumaru albo bangkirai. Wszystie z tych gatunków cechuje się wysoką rezystancją na zmiany pogody. Odmienny typ ma odmienny kolor, który możemy wybrać do swoich gustów i rodzaju budynku. Wszyscy wiedzą, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu dobrze działa na samopoczucie oraz zapewnia lepszą jakość życia.

Zadaszenia tarasów Otwock
Architekturadrewna.pl

Zadaszenia tarasów Otwock

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 502-325-306

artdrew.biuro@gmail.com

lub uzupełnij formulrz kontaktowy i zapytaj o nasze usługi w Otwocku

Zadaszenia tarasów Otwock

Ogródek restauracyjny Otwock

Jest to trafny sposób na stworzenie dodatkowej powierzchni lokalu, którą możemy wykorzystać w okresie wiosennym, letnim i jesiennym. Poprzez to, że projekt ogródka jest przemyślany, możemy z niego bezproblemowo korzystać przez cały rok. Wykonywane przez nas projekty mogą być wykonywane zarówno w nowych budynkach, jak i w starszych budynkach. Bary, restauracje i hotele także są w stanie skorzystać z zagospodarowania ogródków lub tarasów, żeby zwiększyć przestrzeń a co za tym idzie stworzyć je bardziej atrakcyjnymi.

Zadaszenia tarasów Otwock

Wiaty garażowe w Otwocku

O plusach wychodzących z garażowania samochodu nie trzeba nikogo przekonywać. Osłonięte dachem miejsce dla samochodu pozwoli utrzymać go w idealnym stanie oraz zaoszczędzi czas, szczególnie w zimowe dni. Wszystkie te plusy możliwe są do osiągnięcia - wystarczą wiaty samochodowe w Otwocku, które prosto można wkomponować w każdą posesję.

Zadaszenia tarasów Otwock

Tarasy drewniane Otwock

Jeśli potrzebujesz miejsca do spędzania lata na łonie matki natury, taras okazuje się idealnym wyborem. Jest to także miejsce do postawienia mebli na spotkania towarzyskie. Taras drewniany to nieodzowny element wyglądu budynku. Jeśli jest idealnie dopasowany, działa jako uzupełnienie części konstrukcji, takich jak drzwi czy okna. Nasza firma posiada w ofercie elementy, a także buduje tarasy drewniane w Otwocku i okolic.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Art-Drew
Zbigniew Sochacki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: +48 502 325 306

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadzwoń:502 325 306 Zadzwoń do nas