Jesteś tutaj: Zakładka z województwami Mazowieckie Zadaszenia tarasów Marki

Zadaszenia tarasów Marki

Zadaszenie tarasu stanowi nieodzowną część z budynkiem oraz jego naturalnym otoczeniem. Taras przy budynku pozwala na stały kontakt z promieniami słońca przez cały rok. Zadaszony charakter tarasu pozwala na uprawianie roślin doniczkowych jak i również ogrodowych. Zadaszenie tarasu może być również stworzone do ochrony przestrzeni mieszkalnej. Pozwala to poprawić bilans energetyczny i zredukować utraty ciepła. Piękny projekt zadaszenia tarasu powoduje, że każdy dom wygląda dobrze a dzięki temu jego mieszkańcy są w stanie raczyć się wysokim komfortem.

Zadaszenia tarasów Marki

Ogródek restauracyjny Marki

To świetny sposób na zwiększenie powierzchni restauracji, którą bez problemu można wykorzystać w cieplejszych porach roku. Poprzez to, że projekt ogródka jest przemyślany, jesteśmy w stanie z niego bezproblemowo korzystać całorocznie. Nasze projekty mogą być wykonywane zarówno w nowych budynkach, jak i w istniejących budynkach. Puby, restauracje i hotele także są w stanie skorzystać z zagospodarowania ogródków jak i tarasów, żeby powiększyć swoje przestrzenie a przez to uczynić je atrakcyjnymi dla klientów.

Architekturadrewna.pl

Zadaszenia tarasów Marki

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 502-325-306

artdrew.biuro@gmail.com

lub uzupełnij formulrz kontaktowy i zapytaj o nasze usługi w Markach

Tarasy Marki

Tarasy są wykorzystywane tak samo w domach starej daty, jak i nowoczesnych. Najczęściej materiałem przeznaczonym do projektu jest sapeli lub modrzew syberyjski, cumaru albo bangkirai. Każdy z gatunków wyróżnia się wyśmienitą rezystancją na zmiany pogody. Odmienny rodzaj ma odmienny kolor, który możemy wybrać do swoich upodobań oraz rodzaju domu. Każdy wie, że spędzanie czasu na łonie natury dobrze działa na nastrój i polepsza jakość życia.

Zadaszenia tarasów Marki

Galeria zdjęć

Zadaszenia tarasów Marki

Tarasy drewniane Marki

W przypadku jeśli szukasz miejsca do spędzania lata na świeżym powietrzu, taras jest idealnym wyborem. To świetne miejsce do postawienia mebli na spotkania towarzyskie. Taras drewniany to ważny element wyglądu budynku. Jeśli jest sprawnie dopasowany, działa jako uzupełnienie części konstrukcji, takich jak drzwi czy okna. Nasza firma posiada w ofercie elementy, a także tworzy tarasy drewniane w Markach i okolic.

Zadaszenia tarasów Marki

Wiaty garażowe w Markach

O korzyściach płynących z garażowania pojazdu nie należy nikogo przekonywać. Zadaszone miejsce dla samochodu ułatwi utrzymanie go w jak najlepszym stanie i oszczędzi czas, wyjątkowo zimą. Ten komfort jest możliwy do osiągnięcia - wystarczą wiaty samochodowe Marki, które bezproblemowo można wkomponować w każdą posesję.

Carport Marki

Wykonane są one w technologii drewna klejonego. Zapewnia to zwiększenie wytrzymałości i stabilności. Struktury te mogą być wykonane z mniejszymi przekrojami belek co pozwala na uzyskanie większej optycznej lekkości. Równie wysoką lekkość zapewnia także budowa z drewna klejonego.

Zadaszenia tarasów Marki

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Art-Drew
Zbigniew Sochacki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: +48 502 325 306

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadzwoń:502 325 306 Zadzwoń do nas