Jesteś tutaj: Zakładka z województwami Mazowieckie Zadaszenia tarasów Piaseczno

Zadaszenia tarasów Piaseczno

Obudowa tarasu stanowi integralną część z domem oraz najbliższym otoczeniem. Taras przy budynku umożliwia komfortowy kontakt ze słońcem przez cały rok. Chroniony charakter tarasu umożliwia na pielęgnowanie roślin doniczkowych i ogrodowych. Zadaszenie tarasu jest używane do osłony przestrzeni mieszkalnej. Pomaga to poprawić bilans energetyczny oraz zmniejszyć straty ciepła. Nowoczesny design zadaszenia tarasu sprawia, że każdy dom czuje się luksusowo. Dzięki temu jego mieszkańcy mogą raczyć się dużym komfortem.

Carport Piaseczno

Wykonane są one przy użyciu technologii drewna klejonego. Dzięki temu zapewnione jest zwiększenie odporności oraz stabilności. Daszki mogą być zrobione z mniejszymi przekrojami belek co pozwala na uzyskanie lepszej wizualnej lekkości. Taką samą lekkość zapewnia też konstrukcja z drewna klejonego.

Zadaszenia tarasów Piaseczno
Architekturadrewna.pl

Zadaszenia tarasów Piaseczno

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 502-325-306

artdrew.biuro@gmail.com

lub uzupełnij formulrz kontaktowy i zapytaj o nasze usługi w Piasecznie

Zadaszenia tarasów Piaseczno

Wiaty garażowe w Piasecznie

O korzyściach płynących z garażowania pojazdu nie należy nikogo przekonywać. Zabezpieczone miejsce dla Twojego pojazdu pozwoli Ci utrzymać go w jak najlepszym stanie oraz zaoszczędzi czas, zwłaszcza w zimowe dni. Wszystkie te plusy możliwe są do zdobycia - wystarczą wiaty samochodowe Piaseczno, które bezproblemowo można wkomponować w każdą posesję.

Galeria naszych realizacji w Piasecznie

Zadaszenia tarasów Piaseczno

Tarasy drewniane Piaseczno

W przypadku jeśli szukasz miejsca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, zaopatrzenie się w taras jest idealnym wyborem. Jest to świetne miejsce, w którym możesz postawić meble na spotkania towarzyskie. Taras drewniany to nieodzowny element prezentacji zewnętrznej budynku. Jeśli jest idealnie dopasowany, może stanowić uzupełnienie części budynku, takich jak drzwi czy okna. Nasza firma posiada w ofercie elementy, a także montuje tarasy drewniane na terenie Piaseczno i najbliższych okolic.

Tarasy Piaseczno

Tarasy mogą być używane zarówno w domach starej daty, jak i nowoczesnych. Zazwyczaj materiałem przeznaczonym do projektu jest sapeli lub modrzew syberyjski, cumaru, bangkirai. Którykolwiek z tych gatunków wyróżnia się doskonałą trwałością na niestabilną pogodę. Każdy rodzaj ma inny kolor, więc taras można wybrać do swoich wymagań i rodzaju budynku. Wszyscy wiedzą, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu ma pozytywny wpływ na nastrój i zapewnia lepszą jakość życia.

Zadaszenia tarasów Piaseczno
Zadaszenia tarasów Piaseczno

Ogródek restauracyjny Piaseczno

To doskonały sposób na powiększenie terenu restauracji, którą możemy zagospodarować w cieplejszych porach roku. Poprzez to, że projekt ogródka jest przemyślany, jesteśmy w stanie z niego wygodnie korzystać przez cały rok. Projekty naszej firmy mogą być wykonywane zarówno w nowych budynkach, jak i w istniejących budynkach. Puby, restauracje i hotele równie dobrze mogą skorzystać z zagospodarowania ogródków lub tarasów, aby zwiększyć swoje przestrzenie a przez to uczynić je atrakcyjnymi dla klientów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Art-Drew
Zbigniew Sochacki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: +48 502 325 306

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadzwoń:502 325 306 Zadzwoń do nas