Jesteś tutaj: Zakładka z województwami Mazowieckie Zadaszenia tarasów Ząbki

Zadaszenia tarasów Ząbki

Zadaszenie tarasu stanowi nieodzowną część z budynkiem i naturalnym otoczeniem. Taras wystawiony na działanie słońca pozwala na stały kontakt z naturą przez cały rok. Chroniony charakter tarasu pozwala na pielęgnowanie roślin doniczkowych i ogrodowych. Zadaszenie tarasu może być również stworzone do osłony przestrzeni mieszkalnej. Umożliwia to poprawić bilans energetyczny i zmniejszyć utraty ciepła. Nowoczesny design zadaszenia tarasu powoduje, że każdy dom wygląda dobrze a dzięki temu jego mieszkańcy są w stanie raczyć się dużym komfortem.

Zadaszenia tarasów Ząbki

Ogródek restauracyjny Ząbki

Ogródek restauracyjny to trafny sposób na stworzenie dodatkowej powierzchni baru, którą można zagospodarować w okresie wiosennym, letnim i jesiennym. Poprzez to, że projekt ogródka jest przemyślany, można z niego komfortowo korzystać cały rok. Projekty naszej firmy mogą być wykonywane zarówno w nowych budynkach, jak i w starszych budynkach. Puby, restauracje i hotele także mogą skorzystać z zagospodarowania ogródków lub tarasów, żeby zwiększyć powierzchnię użytkową a co za tym idzie sprawić je atrakcyjniejszymi.

Galeria zdjęć

Carport Ząbki

Stworzone są z drewna klejonego. Pozwala to na ulepszenie wytrzymałości jak i stabilności. Obiekty te mogą być zrobione z mniejszymi przekrojami belek co pozwala na uzyskanie lepszej optycznej lekkości. Równie wysoką lekkość umożliwia także budowa z drewna klejonego.

Zadaszenia tarasów Ząbki
Architekturadrewna.pl

Zadaszenia tarasów Ząbki

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 502-325-306

artdrew.biuro@gmail.com

lub uzupełnij formulrz kontaktowy i zapytaj o nasze usługi w Ząbkowie

Zadaszenia tarasów Ząbki

Tarasy drewniane Ząbki

W przypadku jeśli potrzebujesz miejsca do spędzania czasu na zewnątrz, budowa tarasu jest doskonałym wyborem. Jest to także miejsce, gdzie możesz postawić meble na spotkania towarzyskie. Taras drewniany to nieodzowny element prezentacji zewnętrznej budynku. Jeżeli został dobrze dopasowany, działa jako uzupełnienie części konstrukcji, takich jak drzwi czy okna. Nasza firma oferuje elementy, oraz montuje tarasy drewniane na terenie Ząbki oraz najbliższych okolic.

Zadaszenia tarasów Ząbki

Wiaty garażowe w Ząbkowie

O plusach płynących z garażowania auta nie musimy nikogo przekonywać. Osłonięte dachem miejsce dla Twojego pojazdu pozwoli na utrzymanie go w jak najlepszym stanie a także oszczędzi czas, zwłaszcza w zimowe dni. Wszystkie te plusy możliwe są do zdobycia - rozwiązaniem są wiaty samochodowe Ząbki, które bezproblemowo można wkomponować w każdą posesję.

Tarasy Ząbki

Tarasy mogą być stosowane równie często w domach wiekowych, jak i nowoczesnych. Często materiałem przeznaczonym do projektu są sapeli lub modrzew syberyjski, cumaru, bangkirai. Którykolwiek z tych gatunków cechuje się wysoką rezystancją na różne warunki atmosferyczne. Inny gatunek ma indywidualny kolor, który możemy wybrać do swoich wymagań oraz rodzaju budynku. Wszyscy wiedzą, że przebywanie na łonie natury wpływa na samopoczucie i zapewnia lepszą jakość życia.

Zadaszenia tarasów Ząbki

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Art-Drew
Zbigniew Sochacki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: +48 502 325 306

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadzwoń:502 325 306 Zadzwoń do nas