Jesteś tutaj: Zakładka z województwami Mazowieckie Zadaszenia tarasów Nadarzyn

Zadaszenia tarasów Nadarzyn

Obudowa tarasu jest integralną częścią domu a również najbliższym otoczeniem. Taras wystawiony na działanie słońca umożliwia stały kontakt z naturą przez cały rok. Chroniony stan tarasu pozwala na posadzenie roślin doniczkowych a także ogrodowych. Zadaszenie tarasu może być również wykorzystane do osłony przestrzeni mieszkalnej. Umożliwia to poprawić bilans energetyczny oraz zmniejszyć utraty ciepła. Profesjonalny projekt zadaszenia tarasu sprawia, że każdy dom czuje się luksusowo a dzięki temu jego mieszkańcy są w stanie raczyć się wysokim komfortem.

Carport Nadarzyn

Stworzone są przy użyciu technologii drewna klejonego. Dzięki temu zapewnione jest polepszenie trwałości i stabilności. Daszki mogą być stworzone o mniejszych przekrojach belek co zapewnia uzyskanie lepszej optycznej lekkości. Równie wysoką lekkość umożliwia również konstrukcja z drewna klejonego.

Zadaszenia tarasów Nadarzyn

Nadarzyn - nasze prace

Zadaszenia tarasów Nadarzyn

Wiaty garażowe w Nadarzynie

O plusach wychodzących z garażowania auta nie musimy nikogo przekonywać. Zabezpieczone miejsce dla samochodu zagwarantuje utrzymanie go w zadowalającym stanie a także oszczędzi czas, szczególnie w zimowe dni. Ten komfort jest prosty do osiągnięcia - wystarczą wiaty samochodowe w Nadarzynie, które bez problemu można wkomponować w każdą posesję.

Architekturadrewna.pl

Zadaszenia tarasów Nadarzyn

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 502-325-306

artdrew.biuro@gmail.com

lub uzupełnij formulrz kontaktowy i zapytaj o nasze usługi w Nadarzynie

Zadaszenia tarasów Nadarzyn

Ogródek restauracyjny Nadarzyn

To świetny sposób na zwiększenie powierzchni baru, którą można użyć w cieplejsze dni. Dzięki temu, że projekt ogródka jest przemyślany, możemy z niego bezproblemowo korzystać całorocznie. Nasze projekty mogą być wykonywane zarówno w nowo powstałych, jak i w dawno ukończonych budynkach. Bary, restauracje i hotele równie dobrze są w stanie skorzystać z zagospodarowania ogródków jak i tarasów, aby powiększyć swoje przestrzenie a co za tym idzie sprawić je atrakcyjniejszymi.

Tarasy Nadarzyn

Tarasy są wykorzystywane równie często w domach klasycznych, jak i nowoczesnych. Prawie zawsze drewnem, z którego wykonuje się deski tarasowe są sapeli lub modrzew syberyjski, cumaru, bangkirai. Którykolwiek z tych gatunków cechuje się wyśmienitą odpornością na niestabilną pogodę. Każdy rodzaj ma indywidualny kolor, więc taras możemy dostosować do swoich gustów oraz wyglądu zewnętrznego domu. Każdy wie, że spędzanie czasu na łonie natury pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz zapewnia lepszą jakość życia.

Zadaszenia tarasów Nadarzyn
Zadaszenia tarasów Nadarzyn

Tarasy drewniane Nadarzyn

Jeśli poszukujesz miejsca do spędzania lata na zewnątrz, budowa tarasu jest świetnym wyborem. Jest to również miejsce do postawienia mebli na spotkania towarzyskie. Taras drewniany to ważny element prezentacji zewnętrznej budynku. Jeśli jest sprawnie dopasowany, może stanowić uzupełnienie części budynku, takich jak drzwi czy okna. Nasza firma oferuje elementy, oraz montuje tarasy drewniane na terenie Nadarzyn jak i pobliskich terenów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Art-Drew
Zbigniew Sochacki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: +48 502 325 306

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadzwoń:502 325 306 Zadzwoń do nas