Jesteś tutaj: Zakładka z województwami Mazowieckie Zadaszenia tarasów Pruszków

Zadaszenia tarasów Pruszków

Zadaszenie tarasu stanowi integralną część z budynkiem a również jego naturalnym otoczeniem. Taras przy budynku zapewnia bezpośredni kontakt ze słońcem przez pełny rok. Osłonięty charakter tarasu umożliwia na hodowanie roślin doniczkowych oraz ogrodowych. Zadaszenie tarasu może być również stworzone do ochrony przestrzeni mieszkalnej. Umożliwia to poprawić bilans energetyczny i ograniczyć straty ciepła. Nowoczesny projekt zadaszenia tarasu sprawia, że każdy dom czuje się luksusowo a jego mieszkańcy mogą raczyć się wysokim komfortem.

Zadaszenia tarasów Pruszków

Ogródek restauracyjny Pruszków

To świetny wybór pozwalający na zwiększenie powierzchni baru, którą możemy użyć w cieplejsze dni. Poprzez to, że projekt ogródka jest przemyślany, można z niego bezproblemowo korzystać przez cały rok. Nasze projekty mogą być wykonywane w nowych budynkach, jak i w budynkach. Puby, restauracje i hotele również są w stanie skorzystać z zagospodarowania ogródków lub tarasów, aby zwiększyć powierzchnię użytkową a co za tym idzie sprawić je atrakcyjniejszymi.

Architekturadrewna.pl

Zadaszenia tarasów Pruszków

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 502-325-306

artdrew.biuro@gmail.com

lub uzupełnij formulrz kontaktowy i zapytaj o nasze usługi w Pruszkowie

Zadaszenia tarasów Pruszków

Tarasy drewniane Pruszków

W przypadku jeśli potrzebujesz miejsca do spędzania czasu na łonie matki natury, taras drewniany jest idealnym wyborem. Jest to zarówno miejsce, w którym jesteś w stanie postawić meble na spotkania towarzyskie. Taras drewniany to istotny element wyglądu zewnętrznego budynku. Jeśli jest idealnie dopasowany, działa jako uzupełnienie części konstrukcji, takich jak drzwi czy okna. Nasza firma zapewnia elementy, a także wykonuje tarasy drewniane w Pruszkowie oraz okolic.

Pruszków - nasze prace

Tarasy Pruszków

Tarasy są wykorzystywane tak samo w domach starej daty, jak i nowoczesnych. Prawie zawsze materiałem przeznaczonym do projektu są sapeli lub modrzew syberyjski, cumaru albo bangkirai. Każdy z gatunków charakteryzuje się idealną odpornością na zmiany pogody. Inny gatunek ma inny kolor, więc taras możemy dostosować do swoich upodobań i wyglądu budynku. Wszyscy wiedzą, że spędzanie czasu na łonie natury ma pozytywny wpływ na nastrój oraz poprawia jakość życia.

Zadaszenia tarasów Pruszków

Carport Pruszków

Carporty wykonane są przy użyciu technologii drewna klejonego. Dzięki temu zapewnione jest zwiększenie wytrzymałości oraz stabilności. Daszki mogą być wykonane z mniejszymi przekrojami belek co zapewnia otrzymanie większej wizualnej lekkości. Równie wysoką lekkość zapewnia również konstrukcja z drewna klejonego.

Zadaszenia tarasów Pruszków
Zadaszenia tarasów Pruszków

Wiaty garażowe w Pruszkowie

O plusach płynących z garażowania auta nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Osłonięte dachem miejsce dla samochodu pozwoli utrzymać go w najlepszym stanie i zaoszczędzi czas, szczególnie zimą. Ten komfort jest łatwy do zdobycia - wystarczą wiaty samochodowe Pruszków, które bezproblemowo można wkomponować w każdą posesję.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Art-Drew
Zbigniew Sochacki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: +48 502 325 306

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadzwoń:502 325 306 Zadzwoń do nas