Jesteś tutaj: Zakładka z województwami Mazowieckie Zadaszenia tarasów Łomianki

Zadaszenia tarasów Łomianki

Zadaszenie tarasu stanowi nieodzowną część z domem oraz jego naturalnym otoczeniem. Taras przy budynku zapewnia bezpośredni kontakt z naturą przez okrągły rok. Chroniony charakter tarasu pozwala na pielęgnowanie roślin doniczkowych jak i również ogrodowych. Zadaszenie tarasu jest też wykorzystane do ochrony przestrzeni mieszkalnej. Pozwala to poprawić bilans energetyczny oraz zmniejszyć straty ciepła. Piękny projekt zadaszenia tarasu sprawia, że każdy dom czuje się dobrze a wszyscy mieszkańcy mogą raczyć się dużym komfortem.

Zadaszenia tarasów Łomianki

Ogródek restauracyjny Łomianki

Ogródek restauracyjny to trafny sposób na powiększenie powierzchni baru, którą dowolnie możemy użyć w cieplejszych porach roku. Poprzez to, że projekt ogródka jest przemyślany, można z niego komfortowo korzystać przez cały rok. Nasze projekty mogą być wykonywane zarówno w nowych budynkach, jak i w budynkach. Bary, restauracje i hotele również mogą skorzystać z zagospodarowania ogródków jak i tarasów, aby powiększyć swoje przestrzenie i stworzyć je atrakcyjnymi dla klientów.

Architekturadrewna.pl

Zadaszenia tarasów Łomianki

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 502-325-306

artdrew.biuro@gmail.com

lub uzupełnij formulrz kontaktowy i zapytaj o nasze usługi w Łomiankach

Carport Łomianki

Wykonane są one drewna klejonego. Zapewnia to ulepszenie wytrzymałości jak i stabilności. Daszki mogą być stworzone o mniejszych przekrojach belek co zapewnia otrzymanie lepszej wizualnej lekkości. Taką samą lekkość zapewnia również budowa z drewna klejonego.

Zadaszenia tarasów Łomianki

Galeria naszych realizacji w Łomiankach

Zadaszenia tarasów Łomianki

Tarasy drewniane Łomianki

Jeżeli poszukujesz miejsca do spędzania lata na zewnątrz, taras drewniany okazuje się świetnym wyborem. Jest to świetne miejsce, gdzie jesteś w stanie postawić meble na spotkania towarzyskie. Taras drewniany to istotny element wyglądu zewnętrznego budynku. Jeśli został sprawnie dopasowany, może stanowić uzupełnienie części konstrukcji, takich jak drzwi czy okna. Nasza firma zapewnia elementy, oraz montuje tarasy drewniane w Łomiankach jak i okolic.

Zadaszenia tarasów Łomianki

Wiaty garażowe w Łomiankach

O korzyściach wynikających z garażowania pojazdu nie trzeba nikogo przekonywać. Zabezpieczone miejsce dla samochodu pozwoli Ci utrzymać go w zadowalającym stanie oraz zaoszczędzi czas, szczególnie zimą. Wszystkie te atuty możliwe są do osiągnięcia - wystarczą wiaty samochodowe Łomianki, które bezproblemowo można postawić na terenie posesji.

Tarasy Łomianki

Tarasy są stosowane tak samo w domach klasycznych, jak i nowoczesnych. Prawie zawsze drewnem, z którego wykonuje się deski tarasowe są sapeli lub modrzew syberyjski, cumaru albo bangkirai. Każdy z gatunków wyróżnia się wysoką rezystancją na zmiany pogody. Odmienny rodzaj ma inny kolor, który można wybrać do swoich gustów i rodzaju domu. Doskonale wiadomo, że przebywanie na świeżym powietrzu ma pozytywny wpływ na nastrój oraz poprawia jakość życia.

Zadaszenia tarasów Łomianki

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Art-Drew
Zbigniew Sochacki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: +48 502 325 306

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zadzwoń:502 325 306 Zadzwoń do nas